Saulės energijos eletrinės

2015 m.  priimti Elektros energetikos ir Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymų pakeitimai numato, kad jais įteisinti dvipusės elektros apskaitos principai .Dvipusė apskaita – šalies energijos apskaitos sistema, leidžianti namų savininkams naudoti dvipusį elektros energijos skaitliuką. Esant tokiai sistemai galima nepanaudotą pasigamintos energijos kiekį elektrinės veikimo metu tiekti elektros tinklams ir vėliau jį susigrąžinti nemokamai, kai jėgainė elektros negamina. Vietoje pagaminta elektros energija pirmiausia panaudojama vidaus elektros poreikiui užpildyti, o esant jos perviršiui, elektra atiduodama į bendrą miesto tinklą. Jei sistema duotuoju momentu nepagamina pakankamai energijos vidaus poreikiams patenkinti, elektra imama iš bendro miesto tinklo. Nors ir ne visos šalys siūlo tokią dvipusės apskaitos sistemą, tinklų operatoriai taip pat gali gauti naudos iš elektrą gaminančių vartotojų – jų energija gaminama piko metu, kai sistemos apkrovos koeficientas yra pats didžiausias. Susisiekite su savo vietiniu elektros tiekėju dėl dvipusės apskaitos galimybių Jūsų regione. Jeigu Jūs nusprendėte įsirengti šią sistemą Alytaus regione, kreipkitės ir mes padėsime Jums. 2015 metais buvo įrengtos 6kw, 7 kw ir 5kw dvipusės elektros energijos apskaitos elektrinės. Pasinaudojant LAAIF parama ,kompensuojant 30 proc įrengimo kaštų.
Atstovaujame Lietuviškų saulės modulių gamintoją Solitek.

solitec


 • Lietuviškos saulės moduliai su optimizatoriais 240-250 W

  Solar Edge inverteriai darbui su šiais moduliais

 • Elektrinių projektavimas.

  Mikro inverteriai

  SoliTek moduliai

  SoliTek yra vienintelis gamintojas Europoje, galintis gaminti Stiklas/Stiklas saulės modulius, apsaugotus su „kraštų sandarinimo“ technologija. Ši inovacija atkeliavo iš laiko patikrintos automobilių stiklų pramonės. Mūsų standartinių matmenų Stiklas/Stiklas moduliai pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir gali būti naudojami tiek standartinėse stogų, tiek ant žemės sumontuotose saulės jėgainėse.

  PAGRINDINĖS SAVYBĖS

  30+ metų veikimo periodas.

  „Kraštų sandarinimo“ technologija užtikrina nepriekaištingą apsaugą nuo neigiamų atmosferos reiškinių ir drėgmės.Galinis stiklas vietoj plastiko užtikrina ilgaamžiškumą, atlaikydamas neigiamą UV spindulių, amoniako, druskos korozijos ir drėgmės poveikį. Didesnis karščio pralaidumas.

  Stiklas yra geresnis šilumos laidininkas nei plastikas, naudojamas galinėje standartinių modulių pusėje. Esant geresnei ventiliacijai užtikrinamas didesnis efektyvumas karštame klimate.

  100% anti-PID

  (Potential induced degradation) technologija leidžia išvengti galimos elemento degradacijos eksploatavimo laikotarpiu. Modulio gamybos metu yra naudojama PVB laminavimo plėvelė eliminuojanti potencialią žalą saulės elementams.

  Absorbuojamas platesnis šviesos spektras.

      

  dokumentika_banner