Geoterminis šildymas daugiabučiuose

nibe_logo_energija

  Diegiame geoterminio šildymo sistemas, įrengiame ekonomišką vėdinimo sistemą, beikiančią su geoterminio šildymo įrangą. Ši sistema panaudojama tiekiamo oro pašildymui ar vėsinimui, bei išmetamos šilumos energijos atgavimui.

  Nauja šilumos siurblių karta 2016 m. atpigo inverteriniai šilumos siurbliai.Tai tyliausi ir ekononomiškiausi siurbliai šioje klasėje.

  Šiuo metu prekiaujame trijų galingumų 1-6 kw, 3-12kw ir 4-16 kw inverteriniais šilumos siurbliais F 1255 su integruotu boileriu ir be jo F 1155.


NIBE Energy Systems yra namų ūkių šildymo technikos rinkos lyderis Skandinavijoje, Lenkijoje, Čekijoje ir Baltijos šalyse. Mūsų klientai yra žmonės, kurie stato naujus arba renovuoja esamus būstus, ir domisi novatoriškais produktais, kurie taupo pinigus ir sukuria ekologišką aplinką Jūsų ramiam gyvenimui.


  F1245

  NIBE F1145

  NIBE F1145 yra naujos kartos žemės geoterminis šilumos siurblys, skirtas šildyti individualius būstus ir komercines patalpas. Paskutinės kartos NIBE šilumos siurbliai pasižymi ne tik efektyvumu, bet ir tyliu darbu. Karšto vandens talpos dydis parenkamas pagal kliento poreikius.

  F1245

  NIBE F1245

  NIBE F1245 yra naujos kartos geoterminis šilumos siurblys su 180 litrų karšto vandens talpa, įmontuotas į vieną korpusą. Paskutinės kartos NIBE žemės šilumos siurbliai yra net tik efektyvesni, lyginant su jų pirmtakais, bet ir sukurti paprastam ir interaktyviam naudojimui.

  F1245

  NIBE F1345- siekiantiems sumažinti centralizuotos šilumos kainą iki 0.10 cnt. kw/h daugiabučiuose.

  NIBE F1345 yra geoterminis šilumos siurblys, naudojamas daugiabučiams ir dideliems pramoniniams pastatams šildyti. Kaip šilumos šaltinis gali buti naudojamas gruntas,  skystis arba gruntinis vanduo. NIBE F1345 yra daugiafunkcinis įrenginys su pažangia valdymo įranga, kuris gali buti naudojamas su įvairiose sistemose.  NIBE F1345 gali veikti esant dviem skirtingoms srauto temperatūroms, o jeigu reikia - su dviem šildymo kontūrais. NIBE F1345 gali būti 23, 31, 39 ir 60kW šiluminio galingumo. Esant didesniems šilumos poreikiams, jungiami į kaskadą iki 9vnt grupėje

  F1245

  NIBE F1145PC  yra geoterminis šilumos siurblys su pasyvia vėsinimo sistema, kuris yra skirtas šildymui ir vėsinimui ne tik individualiems namams ar kotedžams, bet ir pramoninėms patalpoms

  NIBE F1245PC yra šilumos siurblio ir karšto vandens talpos komplektas su pasyviu vėsinimu, įmontuotas į vieną korpusą. Šis šilumos siurblys yra suprojektuotas aprūpinti jūsų namus nebrangiu ir ekologišku šildymu ir vėsinimu.

 

Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime jums patrauklų sprendimą, tinkamiausią Jūsų pastato ekonomiškam šildymui.  Jau eksplotuojamiems  pastatams padedu gauti valstybės parama iš LAAIF, o tai sudaro 25 proc. siurblio ir lauko kontūro darbų kainos.

 

.Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

 

 

 

 

dokumentika_banner